baner.png
Flaga UE

 Szkoła Branżowa I stopnia Nr 8 w Bytomiu
bierze udział w projekcie Erasmus+

 

Wejdź na stronę projektu

Aktualności

Rekrutacja do naszej szkoły

Dyrektor Branżowej Szkoły I Stopnia nr 8 w Bytomiu informuje o naborze do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w tym także ze względu na autyzm, zespół Aspergera dla tych uczniów nauka odbywa się w zespole klasowym o liczebności 2 do 4 uczniów w następujących kierunkach kształcenia:

Kucharz, Piekarz, Cukiernik, Pracownik Pomocniczy Obsługi Hotelowej, Krawiec, Murarz-Tynkarz, Mechanik Pojazdów Samochodowych. We wszystkich zawodach nasza szkoła zapewnia miejsce praktyk.

Jak zapisać się do szkoły:

  1. Na stronie internetowej szkoły zsz8.bytom jest dostępne podanie dla uczniów ubiegających się o przyjęcie. Podanie można wydrukować, wypełnić i skan wysłać na adres mail szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Podanie można pobrać w sekretariacie szkoły przy ul. Józefczaka 40 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-13.00, wypełnić i złożyć bezpośrednio w sekretariacie szkoły.
  3. Pozostałą dokumentację tj. orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, wynik egzaminu ósmoklasisty będzie można dostarczyć do sekretariatu szkoły po ich otrzymaniu.

Termin składania podań do szkoły od 5.05.2020 do 15.06.2020 ( pozostała dokumentacja po jej otrzymaniu ).